Dr Slip Bitkisel Krem

dr slip bitkisel kremDr.Slip Bitkisel Krem !

 

Dr.slip krem bitkisel içeriğe sahip olan bitkisel kremdir. Doğadan gelen bitkisel krem dr.slip’i mutlaka deneyin. Dr.slip bitkisel krem içeriğinde birden çok bitki ve bitki yağı barındırmaktadır. Bitkisel özler ile formüle edilen dr.slip krem içeriğinde bulunan bitki ve bitki yağları nelerdir. Kırk kilit otu yağı, kayısı çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, buğday yağı, acai çiçeği özü ve salatalık özü yağı gibi birden çok öz bulunmaktadır.

 

Ürünü kimler kullanabilir. Dr.slim bitkisel krem bay ve bayan kullanımına uygundur. Günde iki defa sabah ve akşam olmak üzere bölgeye masaj yapılarak uygulanması tavsiye edilir. Dr.slip krem siparişinizi verin ödemeyi kapıda nakit yada kapıda kredi kartı ile en güvenli şekilde yapın. Kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz kargo avantajı ile hemen satın alabilirsiniz. Dr slip krem kampanyalı tanıtım fiyatı stoklar ile sınırlıdır.

 

Dr.Slip Bitkisel Krem İçeriği !

 

Dr.slip bitkisel krem özel formülünde bitki ve bitki yağlarını barındırmaktadır. Kırk kilit otu yağı, kayısı çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, buğday yağı, acai çiçeği özü, salatalık özü yağı, allantoin, glycerin, B vitamini ve E vitamini içermektedir. Doğal bitki özleri ile formülize edilen kremi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kampanyalı tanıtım fiyatı ile hemen sipariş verin ve mutlaka deneyin. Bitkisel içerikli gıda takviyesidir.

 

Dr.Slip Doğal Krem Kullanımı ?

 

Dr.slip bitkisel krem nasıl kullanılır, etkileri ve yan etkileri nelerdir. Sabah ve akşam günde iki kez istenilen bölgeye yeteri kadar krem sürülür masaj yapılarak uygulanması tavsiye edilir. Yan etkisine rastlanmamıştır. Herhangi bir yan etki halinde kullanımı kesilmeli bir hekime başvurulmalıdır. Haricen kullanım içindir. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz ve doktor tavsiyesi yerine geçmez. İlaç değildir, bitkisel içerikli kremdir. Ürün üzerinde yer alan talimatlara uygun olarak kullanınız. Kargo süresi 1 ile 3 gündür.